bambi_lm

Prípravné stretnutie Bambiriády v Lipt. Mikuláši

Liptovský Mikuláš

Dňa 28. marca 2012 o 13.00 sa v Dome Kultúry v Liptovskom Mikuláši uskutočnilo stretnutie so školami a organizáciami spadajúcimi pod mesto Liptovský Mikuláš. Stretnutia sa zúčastnilo okrem bohatého zastúpenia organizačného tímu aj 15 rôznych škol a organizácií, ktoré sa venujú práci s deťmi a mládežou v Liptovskom Mikuláši.

Na stretnutí hlavný koordinátor Bambiriády 2012 v okrese Liptovský Mikuláš najskôr všetkých privítal, potom im predstavil históriu Bambiriády v našom meste a následne im podrobnejšie vysvetlil prihlášku pre Liptovský Mikuláš. Na stretnutí sa organizácie a školy navzájom predstavili a priblížili aj organizačnému tímu do ktorých aktivít by sa radi zapojili.

Na záver stretnutia im Ing. Jozef Korený, hlavný koordinátor Bambiriády 2012 v okrese Liptovský Mikuláš poďakoval a každému poďakoval za ich čas, ochotu a chuť pracovať s deťmi a mládežou aj formou zapojenia sa do aktivít počas Bambiriádneho týždňa v okrese Liptovský Mikuláš, ktorý u nás začína 11. májom a končí sa 20. májom 2012.

:: Fotogaléria ::

Napísať komentár